Novinky v zahradnictvíTruhlíky Berberis
10.5. 2016

Také si rádi na terase či balkóně pochutnáte na vlastnoručně vypěstovaných rajčatech, nebo jen chcete vytvořit trochu soukromí a pěstovat živý plot.

Tak nebo tak, Nové samozavlažovací truhlíky od české společnosti Plastia jsou pro Vás ideální volbou.

Velkoobjemové samozavlažovací truhlíky Berberis obsahují jednu, dvě, nebo tři samostatné nádoby s otvory pro pevné uchycení opěrných tyčí, hladinoměry a knoty pro snadné zalévání.

Ve spodní části mají truhlíky odolná kolečka, která umožnují snadný přesun i když je nádoba osázená a zásobník je plný vody.

Zásobník na vodu pojme u největšího truhlíku až neskutečných 27 litrů vody, i v největších vedrech tak vydrží rostliny několik dní bez zalévání.

Díky neobvykle objemným vnitřním nádobám jsou truhlíky Berberis vhodné na pěstování Nejen letniček, ale i téměř všech druhů zeleniny, okrasných i ovocných keřů, trvalek a dokonce i menších stromů.

Video - Samozavlažovací truhlík Berberis

Video - Jak vznikal truhlík Berberis


Vyhledávání

 Novinky v zahradnictví

Zpravodaj předjaří 2023
14. 1. 2023

Nové předjarní vydání časopisu Zpravodaj ke stažení na našich webových stránkách. V tištěné podobě k dostání na prodejně ...
Zobrazit celý článek


Chládek zahradnické centrum

Adresa
Chládek zahradnické
centrum s.r.o.

Střešovická 458/47
162 00 Praha 6

Telefon
+420 235 351 032

Otevírací doba
Po - Pá:  8:00 - 19:00
So: 8:00 - 19:00
Ne: 9:00 - 19:00

Kontaktní údaje v QR kódu Kontaktní údaje
v QR kódu pro chytré mobilní telefony.


Štítky

Truhlíky Berberis : štítky Zahradnictví Chládek, Chládek Zahradnické centrum, Zahradnictví Praha, Zahradnictví, Zahradnictví Praha 6, Zahradnictví Střešovice, Kontakty zahradnictví