Novinky v zahradnictvíReady to use
25.6. 2015

Neradi doma mícháte chemické prostředky, čistíte a udržujete drahé postřikovače a skladujete spoustu načatých lahviček s různými postřiky? Tak právě pro vás je určena nová řada Ready to use (RTU) postřiků od firmy Bayer.

Folicur Al

Přípravek Folicur Al je určený pro likvidaci plísní, padlí, skvrnitostí a rzí na růžích a jiných okrasných rostlinách. Výhodou tohoto přípravku je velmi dlouhá doba působení, vysoká účinnost a samozřejmě snadná aplikace.

Calypso Al

Přípravek Calypso Al je známý a osvědčený postřik proti savému a žravému hmyzu. Výborně účinkuje na mšice, molice a různé druhy brouků jako lalokonosec nebo mandelinka. Působí dlouhodobě, v rostlině je rozváděn i do neošetřených míst a chrání tak i mladé výhonky.

Decis Al

Přípravek Decis Al je postřikový insekticid proti mšicím, housenkám a jinému hmyzu. Výborně účinkuje například na květopasy nebo obaleče. Vyniká velmi rychlým a efektivním účinkem a krátkou ochrannou lhůtou. Díky tomu je ideální pro použití na ovoci a zelenině.


Vyhledávání

 Novinky v zahradnictví

Zpravodaj předjaří 2023
14. 1. 2023

Nové předjarní vydání časopisu Zpravodaj ke stažení na našich webových stránkách. V tištěné podobě k dostání na prodejně ...
Zobrazit celý článek


Chládek zahradnické centrum

Adresa
Chládek zahradnické
centrum s.r.o.

Střešovická 458/47
162 00 Praha 6

Telefon
+420 235 351 032

Otevírací doba
Po - Pá:  8:00 - 19:00
So: 8:00 - 19:00
Ne: 9:00 - 19:00

Kontaktní údaje v QR kódu Kontaktní údaje
v QR kódu pro chytré mobilní telefony.


Štítky

Ready to use : štítky Zahradnictví Chládek, Chládek Zahradnické centrum, Zahradnictví Praha, Zahradnictví, Zahradnictví Praha 6, Zahradnictví Střešovice, Kontakty zahradnictví