Novinky v zahradnictvíPředstavujeme e-shop s řezanými květinami
6.3. 2017

Každému se to někdy stalo: otočíte list kalendáře a zjistíte, že právě dnes někdo z vašich blízkých slaví. A vy zrovna nemáte čas zaběhnout do květinářství a obstarat malý dárek. My takové situace dobře známe a máme pro vás řešení: e-shop s řezanými květinami a drobnými dárky.

Máte to k nám daleko nebo nemáte čas přijet si květinu vybrat osobně?

Nevadí, na adrese www.kvetiny-chladek.cz si můžete vybrat z katalogu obsahujícího desítky kytic, vazeb a drobných dárků. Po vaší objednávce vám kytici uvážeme z čerstvých květin a kurýr vám ji odveze domů nebo ji v určený čas předá přímo obdarovanému. Chcete-li raději kytici předat sami, vyzvednete si ji u nás na prodejně v čas, který určíte v objednávce. Pro zapomnětlivé máme expresní službu - kytice může být na místě už za 90 minut po objednání!

Připraveni jsme i na vaše netradiční přání - vážeme dárkové kytice s uzeninami, alkoholem či cigaretami! Přestože v naší nabídce je průběžně 50 až 60 druhů květin, nejoblíbenější mezi nimi jsou stále růže. Rekord mezi nimi drží zákazník, který si u nás objednal kytici jako omluvenku - měla plných 495 kusů růží!

Aby se k vám květiny dostaly v perfektní kondici, čekají na vaši přízeň v moderním chladicím boxu s konstantní teplotou a optimální vlhkostí. Přijíždějí k nám nejčastěji z květinové burzy v Nizozemsku, doplňkový sortiment ale pochází také z naší vlastní školky v jihočeském Mazelově. Každý den květinám měníme vodu ve vázách a pečujeme o jejich dokonalý vzhled.

A ještě tip na závěr: Aby řezaná květina vydržela co nejdéle, před vložením doma do vázy jí bezpodmínečně seřízněte, nebo zalomte stonek (poradíme vám, který způsob zvolit).

I když třeba na Valentýna nevíme, kde nám hlava stojí, žádnou vaši objednávku neodmítneme!
květinářky z oddělení pokladna a e-shop


Vyhledávání

 Novinky v zahradnictví

Zpravodaj předjaří 2023
14. 1. 2023

Nové předjarní vydání časopisu Zpravodaj ke stažení na našich webových stránkách. V tištěné podobě k dostání na prodejně ...
Zobrazit celý článek


Chládek zahradnické centrum

Adresa
Chládek zahradnické
centrum s.r.o.

Střešovická 458/47
162 00 Praha 6

Telefon
+420 235 351 032

Otevírací doba
Po - Pá:  8:00 - 19:00
So: 8:00 - 19:00
Ne: 9:00 - 19:00

Kontaktní údaje v QR kódu Kontaktní údaje
v QR kódu pro chytré mobilní telefony.


Štítky

Představujeme e-shop s řezanými květinami : štítky Zahradnictví Chládek, Chládek Zahradnické centrum, Zahradnictví Praha, Zahradnictví, Zahradnictví Praha 6, Zahradnictví Střešovice, Kontakty zahradnictví