Novinky v zahradnictvíPředstavujeme e-shop s řezanými květinami
6.3. 2017

Každému se to někdy stalo: otočíte list kalendáře a zjistíte, že právě dnes někdo z vašich blízkých slaví. A vy zrovna nemáte čas zaběhnout do květinářství a obstarat malý dárek. My takové situace dobře známe a máme pro vás řešení: e-shop s řezanými květinami a drobnými dárky.

Máte to k nám daleko nebo nemáte čas přijet si květinu vybrat osobně?

Nevadí, na adrese www.kvetiny-chladek.cz si můžete vybrat z katalogu obsahujícího desítky kytic, vazeb a drobných dárků. Po vaší objednávce vám kytici uvážeme z čerstvých květin a kurýr vám ji odveze domů nebo ji v určený čas předá přímo obdarovanému. Chcete-li raději kytici předat sami, vyzvednete si ji u nás na prodejně v čas, který určíte v objednávce. Pro zapomnětlivé máme expresní službu - kytice může být na místě už za 90 minut po objednání!

Připraveni jsme i na vaše netradiční přání - vážeme dárkové kytice s uzeninami, alkoholem či cigaretami! Přestože v naší nabídce je průběžně 50 až 60 druhů květin, nejoblíbenější mezi nimi jsou stále růže. Rekord mezi nimi drží zákazník, který si u nás objednal kytici jako omluvenku - měla plných 495 kusů růží!

Aby se k vám květiny dostaly v perfektní kondici, čekají na vaši přízeň v moderním chladicím boxu s konstantní teplotou a optimální vlhkostí. Přijíždějí k nám nejčastěji z květinové burzy v Nizozemsku, doplňkový sortiment ale pochází také z naší vlastní školky v jihočeském Mazelově. Každý den květinám měníme vodu ve vázách a pečujeme o jejich dokonalý vzhled.

A ještě tip na závěr: Aby řezaná květina vydržela co nejdéle, před vložením doma do vázy jí bezpodmínečně seřízněte, nebo zalomte stonek (poradíme vám, který způsob zvolit).

I když třeba na Valentýna nevíme, kde nám hlava stojí, žádnou vaši objednávku neodmítneme!
květinářky z oddělení pokladna a e-shop


Vyhledávání

 Novinky v zahradnictví

Zpravodaj podzim
16. 8. 2022

Nové podzimní vydání časopisu Zpravodaj ke stažení na našich webových stránkách. V tištěné podobě k dostání na prodejně ...
Zobrazit celý článek


Akce v zahradnictví

30 let DÍKY VÁM ROSTEME
1992 - 2022

Díky vám, našim zákazníkům a usilovné práci společně rosteme již 30 let. Za váš nákup nad 1000 Kč od nás získáte poukaz ...
Zobrazit celý článek


Dýňové slavnosti
8.–9. 10. 2022

Dýňové slavnosti se po dvouleté pauze konečně vrací s nabitým programem (huráááá). Těšit se můžete na ...
Zobrazit celý článek


Chládek zahradnické centrum

Adresa
Chládek zahradnické
centrum s.r.o.

Střešovická 458/47
162 00 Praha 6

Telefon
+420 235 351 032

Otevírací doba
Po - Pá:  8:00 - 19:00
So: 8:00 - 19:00
Ne: 9:00 - 19:00

Kontaktní údaje v QR kódu Kontaktní údaje
v QR kódu pro chytré mobilní telefony.


Štítky

Představujeme e-shop s řezanými květinami : štítky Zahradnictví Chládek, Chládek Zahradnické centrum, Zahradnictví Praha, Zahradnictví, Zahradnictví Praha 6, Zahradnictví Střešovice, Kontakty zahradnictví