Novinky v zahradnictvíPodzimní prodej dřevin v balu
29.9. 2016

Dlouho očekávané okrasné dřeviny a stálezelené rostliny do živých plotů jsou právě připravené na naší prodejně.

Rostliny z naší školky

Jarní a podzimní prodej rostlin z naší okrasné školky v jižních Čechách už se stal tradicí ve venkovní zahradě, a proto i letos u nás najdete jedle, borovice, smrky, túje a jiné oblíbené druhy i hned v několika velikostech a kultivarech. Nemějte obavy, že rostliny budou choulostivé k nízkým teplotám, protože všechny vyrůstaly v České republice a jsou tak otužilé a zvyklé na místní podmínky.

Rádi vám poradíme

Personál ve venkovní zahradě Vám rád poradí, která rostlina je vhodná na skalku, do živého plotu nebo na terasu a pak už jen nezbývá než zakoupit tu nejvhodnější, pečlivě ji zalévat a těšit se z její krásy.

Jak na výsadbu

Při výsadbě mějte vždy na paměti, že všechen materiál (plachetka, gumičky i drátěný koš), který drží kořenový bal pohromadě, při výsadbě necháváme na rostlině. Po nějaké době se v zemi rozloží a rostlině v růstu nijak nebrání.


Vyhledávání

 Novinky v zahradnictví

Zpravodaj předjaří 2023
14. 1. 2023

Nové předjarní vydání časopisu Zpravodaj ke stažení na našich webových stránkách. V tištěné podobě k dostání na prodejně ...
Zobrazit celý článek


Chládek zahradnické centrum

Adresa
Chládek zahradnické
centrum s.r.o.

Střešovická 458/47
162 00 Praha 6

Telefon
+420 235 351 032

Otevírací doba
Po - Pá:  8:00 - 19:00
So: 8:00 - 19:00
Ne: 9:00 - 19:00

Kontaktní údaje v QR kódu Kontaktní údaje
v QR kódu pro chytré mobilní telefony.


Štítky

Podzimní prodej dřevin v balu : štítky Zahradnictví Chládek, Chládek Zahradnické centrum, Zahradnictví Praha, Zahradnictví, Zahradnictví Praha 6, Zahradnictví Střešovice, Kontakty zahradnictví