Akce v zahradnictvíDýňový týden
4.-10.10. 2021

Vážení zákazníci,
opět se nám začínají množit dotazy, jak to bude letos s Dýňovými slavnostmi a nás moc těší, že se akce natolik vžila do povědomí našich zákazníků. Bohužel vzhledem k tomu, že nevíme, co s nástupem podzimu a zvyšujícím se počtem nakažených pandemie udělá, tak jsme se rozhodli neriskovat a slavnosti uspořádat v menší podobě jako loni.

Jelikož vydlabané dýně už k podzimu neodmyslitelně patří, tak jsme pro vás vymysleli, jak si dlabání dýni bez většího nepořádku u vás doma přeci jen můžete užít.

Tímto vás zveme k nám do stanu ve venkovní zahradě, kde bude dlabání trvat celý týden od 4. do 10. října v naší běžné otevírací době, a to od 8:00 do 19:00 (v neděli 9:00 - 19:00).

A protože dýní máme dostatek, stoly, šablony i nářadí pro vás jako každý rok připravíme, tak jediné, co budete potřebovat je teplejší oblečení, alespoň jedno šikovné dítě a tvořivou náladu.

Program akce
  • „Velké“ dýňové slavnosti, jak je znáte s doprovodným programem, se tento rok neuskuteční, ale nebuďte smutní, i tak si každý může přijít dýni vydlabat.
  • Zapůjčíme vám veškeré potřebné nářadí i šablony.
  • Během celého týdne můžete navíc ochutnat oblíbenou dýňovou polévku a další dýňové speciality v naší restauraci.
  • Nabízet budeme i dýňové speciality jako například dýňové pivo, zavařeniny a dýně hokaido vhodné k dalšímu zpracování.Vyhledávání

 Akce v zahradnictví

30 let DÍKY VÁM ROSTEME
1992 - 2022

Díky vám, našim zákazníkům a usilovné práci společně rosteme již 30 let. Za váš nákup nad 1000 Kč od nás získáte poukaz ...
Zobrazit celý článek


Chládek zahradnické centrum

Adresa
Chládek zahradnické
centrum s.r.o.

Střešovická 458/47
162 00 Praha 6

Telefon
+420 235 351 032

Otevírací doba
Po - Pá:  8:00 - 19:00
So: 8:00 - 19:00
Ne: 9:00 - 19:00

Kontaktní údaje v QR kódu Kontaktní údaje
v QR kódu pro chytré mobilní telefony.


Štítky

Zahradnictví Chládek, Chládek Zahradnické centrum, Zahradnictví Praha, Zahradnictví, Zahradnictví Praha 6, Zahradnictví Střešovice, Kontakty zahradnictví, Řezané květiny, Letničky a balkónové rostliny, Rostliny, Pokojové rostliny, Okrasné dřeviny, Růže, Skalničky a trvalky, Vodní a bahenní rostliny, Zahradnické potřeby, Zahradní technika, Dekorace, Zahradní nábytek, Chovatelské potřeby, Ostatní zboží