Vážení zákazníci,
z provozních důvodů bude restaurace
20. září mimořádně UZAVŘENA

Děkujeme za pochopení

Pracovní příležitosti

Floristka / Florista

Koho hledáme:

Nového týmového kolegu nebo kolegyni, kteří rádi komunikují s lidmi a mají zkušenost nebo se zajímají o vazbu květin.

Kdo jsme:

Zahradnické centrum Chládek je rodinná firma působící v zahradnické oblasti od roku 1992. Naše prodejna je zaměřena na maloobchodní prodej zahradnického zboží a naším cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment a kvalitní služby. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce u nás bavila a přinášela jim radost.

Co vás čeká:

  • Vazba květin a aranžmá dle přání zákazníka
  • Příjem zakázek od zákazníků a jejich vyřizování
  • Komunikace se zákazníky a práce na pokladně
  • pracovní směny v režimu krátký – dlouhý týden
  • Práce v pětičlenném týmu

Co vám nabídneme:

  • dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní české firmy
  • férové pracovní podmínky a osobní přístup
  • firemní benefity formou příspěvku na stravování v naší restauraci a slevu na prodávané produkty
  • možnost profesního růstu ve formě odborných školení
  • dobrou dopravní dostupnost MHD i možnost zaparkování vlastního automobilu

V případě zájmu zašlete životopis na info@zahradnictvi-chladek.cz.
Do předmětu emailu uveďte "Floristka / Florista".

Kuchař do restaurace s denním provozem

Zavedená restaurace v Zahradnickém centru v Praze 6 s denním provozem přijme kuchaře na směny dlouhý - krátký týden končící v 19. hodin.

Požadujeme vyučení v oboru, spolehlivost a flexibilnost. Nabízíme vám různorodou a zajímavou práci v přátelském kolektivu, práci s čerstvými a zajímavými surovinami, možnost školení a osobního růstu, velmi zajímavé finanční ohodnocení.

Velmi oceníme váš zájem o obor snahu učit se novým věcem. Samostatnost a praxe jsou velmi vítány.

Jsme firma s více než 25 letou tradicí, která si zakládá na firemní kultuře a vztahu k zákazníkům i zaměstnancům.

Do předmětu emailu uveďte "Kuchař".

Aktualizováno: 3. 7. 2019

Vyhledávání

Novinky v zahradnictví

Zpravodaj podzim
20.8. 2019

Nové podzimní vydání časopisu Zpravodaj ke stažení na našich webových stránkách. V tištěné podobě k dostání na prodejně zahradnického ...
Zobrazit celý článek

Růže David Austin
30.4. 2019

Seznamte se osobně s velikány Anglie jako je Emily Brönte, James Galway a Lady Ema Hamilton a nechte se přesvědčit samotnými růžemi, že ...

Chládek zahradnické centrum

Adresa
Chládek zahradnické
centrum s.r.o.

Střešovická 458/47
162 00 Praha 6

Telefon
+420 235 351 032

Otevírací doba
Po - Pá:  8:00 - 19:00
So: 8:00 - 19:00
Ne: 9:00 - 19:00

Kontaktní údaje v QR kódu Kontaktní údaje
v QR kódu pro chytré mobilní telefony.

Štítky

Zahradnictví Chládek, Chládek Zahradnické centrum, Zahradnictví Praha, Zahradnictví, Zahradní centrum, Zahradnictví Praha 6, Zahradnictví Střešovice, Kontakty zahradnictví, Řezané květiny, Letničky a balkónové rostliny, Rostliny, Pokojové rostliny, Okrasné dřeviny, Růže, Skalničky a trvalky, Vodní a bahenní rostliny, Zahradnické potřeby, Zahradní technika, Dekorace, Chovatelské potřeby, Ostatní zboží